ϟ hypersonic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Phasellus aliquet cursus dui sed vehicula. Aliquam rutrum aliquet arcu ut accumsan. Integer aliquam erat orci, et suscipit dolor tempus vel. Nunc dapibus orci augue, congue rhoncus eros maximus vitae. Nam non feugiat neque. Morbi in mattis arcu, eget lobortis ante. Vestibulum consequat ultricies lacus, at blandit augue convallis vitae. Mauris ac lacus et mi volutpat faucibus. Sed gravida, ipsum ut blandit condimentum, velit mi iaculis mi, at egestas neque purus vel dui. Aenean finibus quam lectus, nec luctus augue finibus non. Maecenas vitae dolor tincidunt, vulputate justo in, volutpat eros. Ut ac volutpat enim, eget commodo felis. Vivamus sed quam id sem porttitor sodales in ac risus. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Duis sit amet vehicula ipsum, sed mattis risus.
Вход
Latest topics
Връщане на геройЧет Ное 28, 2019 10:57 amMcKinley
Запазване на ликСъб Ное 23, 2019 7:22 pm◥ hádēs
Заети ликовеСъб Ное 23, 2019 1:04 pmMcKinley
- аll I need is one more day with her.Пет Авг 30, 2019 11:08 pmfenrir.
Търся си: другарче за SEMI & GIF RPСря Авг 28, 2019 10:09 pmMcKinley
₪ swimming through the void - SPAM vol.6Нед Авг 25, 2019 8:17 pm◥ hádēs
my heart is weak; tear it down piece by piece.Вто Авг 20, 2019 6:20 pmArachne
Wish I may, wish I might, find my one true love tonightСъб Авг 17, 2019 2:41 pmJack of All Trades
Търся си: РП другарчеПет Авг 16, 2019 9:14 pmCerberus
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

View the whole list


Go down
Jack of All Trades
Jack of All Trades
ελοτ
ελοτ
Брой мнения : 73
Join date : 07.07.2019

I am the one who knocks Empty I am the one who knocks

Пон Юли 08, 2019 12:04 am
Алексей погледна през тъмното стъкло на BMV-то. Минувачите не го виждаха. Но и на него му бе безинтересно това, което правеха хората по улицата. За Алексей това бе шляене без цел. Човешката работа, човешките навици не водеха до нищо, защото хората не притежаваха самодисциплина. Затова Алексей успяваше. Методически минаваше през всички проблеми пред господарката му. Светлите очи минаха през тълпата. Задръстването ги държеше на едно място или нямаше да я види. Не бе рускиня. Не бе от града им и по-точно Алексей знаеше точно откъде е. Териториално василевски можеха да ходят из чужди градове, но това не ги правеше по-малко опасни. Алексей излезе от колата и я последва сред тълпата. Удобно тя зави в една уличка с пищни руски малки магазини. Удобно той я последва.
I am the one who knocks Tumblr_n6aij6GjfS1td5wjko1_250

Неприятно ставаше, когато изпуснеше някой от поглед. Затова пък дамата го бе забелязала, приближи се, а Алексей повдигна брадичка, устни в права линия.
Alisha.
Alisha.
βασιλιάς
βασιλιάς
Брой мнения : 470
Join date : 30.06.2019

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Пон Юли 08, 2019 12:22 am
Какъв хубав ден. Идеален за пазаруване.
Този път Алиша реши да забегне при руснаците. Харесваше тяхната стока на пазара и често си купуваше неща от там. Било то дрехи, парфюм или просто някакъв сувенир. Харесваше й също свободата. Не обичаше да пазарува с други хора, защото по принцип те много се бавеха при избора на дрехи, докато Алиша беше от бързаците. Влизаше в един магазин и ако нищо не й грабнеше окото, просто излизаше. Това не беше типично за жените, но пък е хубаво да си различен, нали?
Докато обикаляше из магазините, забеляза на няколко пъти сянка зад нея, която не спираше да я преследва. Първоначално Алиша си помисли, че някой иска да я нападне, но после в едно огледало видя, че сянката е на познато лице. Не се сети точно кой е, но го познаваше от някъде.
Реши да не го тормози и сама да се придаде, затова се обърна и се запъти към него.
- Следиш ли ме или така ми се струва? - попита тя.
- Познат си ми отнякъде. Кажи кой си и защо вървиш по петите ми? - допълни тя.
I am the one who knocks Db46103f821f7e60837d193a352a4964
Jack of All Trades
Jack of All Trades
ελοτ
ελοτ
Брой мнения : 73
Join date : 07.07.2019

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Вто Юли 09, 2019 1:49 pm
- Не изглеждате притеснена от това, че ви следя.
Руснакът се усмихна тънко. Почти признателен, че всеки един от Василевсите бе толкова силен и умен, че да усеща чуждите присъствия. А и точно тази Василевска нямаше нужда от втори човек. И знаеше коя е. Най-интригуващата от високопоставените, а и Лена я псуваше всеки път до девето коляно, когато някой от плановете на рускинята пропаднеха. Но имаше едно усещане за уважение между двете жени.
I am the one who knocks Tumblr_inline_nmgifh22Gh1ryrjyr_250
- Алексей Сергеевич. Хелиот на Василевската на Сан Петърбург. А вие сте Василевската на Делхи. Не знаех, че ще идвате на гости.
Alisha.
Alisha.
βασιλιάς
βασιλιάς
Брой мнения : 470
Join date : 30.06.2019

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Сря Юли 10, 2019 9:53 pm
- Да, сетих се кой си. Тази физиономия ми беше позната отнякъде. - каза Али и се засмя.
- И защо трябва да знаеш, че ще идвам? Ее, вярно.. трябваше да ти кажа, за да ми намериш забавление за довечера. Дойдох на пазар, но може да поостана. Ако имаш идеи за вечерта, разбира се.
Али обичаше да се забавлява и да се смее с цяло гърло.
I am the one who knocks 4911018159c6314f801527e6ad6eaba2
Jack of All Trades
Jack of All Trades
ελοτ
ελοτ
Брой мнения : 73
Join date : 07.07.2019

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Чет Юли 11, 2019 9:57 pm
I am the one who knocks Tumblr_inline_opjnl76Ocq1rjpnxg_500

- Вечерно време могат да се правят много забавление. Въпросът е какъв е интереса на една Василевска.

Бе изискана, но не очакваше да е толкова игрива и засмяна. Алексей знаеше и с кого си има взимане-даване. Алиша бе опасна по много по-различни причини от нормалните. А вида ѝ веднага предразполагаше да си по-мил с нея.

- Или мога да остана с вас до края на пазара ви. Градът ми може да не ви хареса.
Alisha.
Alisha.
βασιλιάς
βασιλιάς
Брой мнения : 470
Join date : 30.06.2019

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Вто Юли 16, 2019 10:26 am
- Чудно - каза Али и му подаде торбите си
- Имам нужда от носач - продължи тя.
Усмихна се и продължи обиколката си.
Влизаше в най-различни магазини. Пазареше като луда. А Алексей ходеше подир нея с тежките торби.
- Хайде, по-бързо! Какво ми се влачиш? - каза Алиша. Харесваше й да го гледа как се мъчи и как иска да я изкорми и да хвърли всичките чанти върху нея. Изпитваше търпението му. И му се възхищаваше колко голямо е то.
Спряха до един магазин за слънчеви очила. Али взе едни от щанда навън и му ги сложи на очите.
- Много добре ти стоят - каза тя и се изсмя.
Влезе в магазина и му ги плати.
- Да са ти честити - каза Али и му намести очилата по-добре.
I am the one who knocks Tenor
Jack of All Trades
Jack of All Trades
ελοτ
ελοτ
Брой мнения : 73
Join date : 07.07.2019

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Сря Авг 07, 2019 7:28 pm
I am the one who knocks TdFIIW4

Поне не го молеше за мнение. И не го караше да влиза във всеки магазин. Търпеливо и спокойно, Алексей изчакваше василевската да си продължи пазаренето. Красавищата умееше да разсмее продавачките, да се заиграе с всеки и така, магазин през магазин, дори скованите руски лица се огряваха с усмивки. Алексей нямаше нищо против да играе ролята на използваното гадже, стига Алиша да бе щастлива.

- Благодаря. - май поне бяха черни, нормални очила... защото с тази скорост, с която жената бе тръгнала щеше да изкупи целия град, а тепърва трябваше да се прибира със самолет. - Русия ви допада.
Sponsored content

I am the one who knocks Empty Re: I am the one who knocks

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите